Ankara
Fazıl Can KorkutBüyükelçi
Rabat Sokak No:20 Gaziosmanpaşa 06700 Ankara, Türkiye
Tel: 00-90-312-4462920 / 4460185 Faks: 00-90-312-4465238
E-Posta: ankara@mfa.gov.ct.tr web: ankara.mfa.gov.ct.tr
İstanbul
Fahri YönlüerBaşkonsolos
Yeni Gelin Sokak, No:4A/1 Balmumcu Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
Tel: 00-90-212-2273490 Faks: 00-90-212-2273493
E-Posta: istanbul@mfa.gov.ct.tr web: istanbul.mfa.gov.ct.tr
Mersin
Ayşen Volkan İnanıroğluBaşkonsolos
Atatürk Caddesi, Karadeniz Apt. No: 71/3 Mersin 33010, Türkiye
Tel: 00-90-324-237 2482 / 83 Faks: 0324 2372520
E-Posta: mersin@mfa.gov.ct.tr web: mersin.mfa.gov.ct.tr
İzmir
İpal EminBaşkonsolos
Gaziosmanpaşa Bulvarı, Süreyya Reyent İş Merkezi, No:30, Kat 4/408 Konak-İzmir, Türkiye
Tel: 0232 489 77 89 / 489 49 14 Faks: 0232 489 58 92
E-Posta: izmir@mfa.gov.ct.tr web: izmir.mfa.gov.ct.tr
Brüksel
Gizem AlpmanTemsilci
Avenue Louise, 207 BTE 8 B-1050, Bruxelles, Belgium
Tel: 00-32-26-484756 / 484870 Faks: 00-32-26-487088
E-Posta: brussels@mfa.gov.ct.tr web: bruksel.mfa.gov.ct.tr
Washington
İsmet KorukoğluTemsilci
1667, K. Street, NW. Suite:690 Washington D.C. 20006, United States of America
Tel: 00-1-202-8876198 Faks: 00-1-202-4670685
E-Posta: washington@mfa.gov.ct.tr web: washington.mfa.gov.ct.tr
New York
Mehmet DanaTemsilci
708 Third Avenue Suite 1710, N.Y. New York 10017, United States of America
Tel: 00-1-212-6872350 Faks: 00-1-212-9496872
E-Posta: newyork@mfa.gov.ct.tr web: new-york.mfa.gov.ct.tr
Londra
Zehra BaşaranTemsilci
29, Bedford Square, London WC1B 3EG, United Kingdom
Tel: 00-44-207-631-1920 Faks: 00-44-207-462-9785
E-Posta: london@mfa.gov.ct.tr Web: londra.mfa.gov.ct.tr
Cenevre
Ayda SoyluTemsilci
ICC Cointrin, Route De Pre-Bois 20, Cp-1807, 1215 Geneva 15, Switzerland
Tel: 00 412 27107150 Faks: 00 412 27107151
E-Posta: geneva@mfa.gov.ct.tr web: cenevre.mfa.gov.ct.tr
Roma
Çimen KeskinTemsilci
Via del Tritone, 46 00187 Rome, Italy
Tel: 00 39 06 86989604 / 86989616 Faks: 00 39 06 92912518
E-Posta: rome@mfa.gov.ct.tr web: roma.mfa.gov.ct.tr
Bakü
Ufuk TurganerTemsilci
Xeqani Küçesi 45A Landmark II, Baku, Azerbaijan
Tel: 00-99-412-4982495 Faks: 00-99-412-5982995
E-Posta: baku@mfa.gov.ct.tr web: baku.mfa.gov.ct.tr
Abu Dhabi
Misyon Şefi
Khalifa bin Zayed Street, The Blue Tower, Suite 704-A, P.O. Box 45061, Abu Dhabi, United Arab Emirates
Tel: 00-971-26272977 Faks: 00-971-26270844
E-Posta: abudhabi@mfa.gov.ct.tr web: abu-dabi.mfa.gov.ct.tr
Islamabad
Mehmet DavulcuTemsilci
315-B Khayaban-E-Iqbal F7/2 P.O. Box: 2165 Islamabad, Pakistan
Tel: 00-92-51 2650563 / 2650556 Faks: 00-92-51 2650487 / 2650562
E-Posta: islamabad@mfa.gov.ct.tr web: islamabad.mfa.gov.ct.tr
Doha
Temsilci
P.O. Box 12466 Doha, Qatar
Tel: 00 974 44837693 Faks: 00- 974 44837692
E-Posta: doha@mfa.gov.ct.tr web: doha.mfa.gov.ct.tr
Muskat
Emine Andız ErtürkMisyon Şefi
Shatti Al-Qurum Way No 3030 P.O. Box 531, House No: 2435, Postal Code:115 Muskat, Oman
Tel: 00 968 24699631 / 00 968 94757151 Faks: 00 968 24699645
E-Posta: muscat@mfa.gov.ct.tr web: muskat.mfa.gov.ct.tr
Kuveyt
Ali SantelTemsilci
Cliffs Complex, Floor 15, No.152, Arabian Gulf Road – Jedah Lane, Block 9, Plot 38, Salamiya, Kuwait City, Kuwait
Tel: 00 965 999 32 480 Faks: 00 965 257 17 946
E-Posta: kuwaitcity@mfa.gov.ct.tr web: kuveyt.mfa.gov.ct.tr
Manama
Temsilci
Suhail Centre, Building No.81, Office No.31, Road 1702, Diplomatic Area, Manama, Kingdom of Bahrain
Tel: 00 973 175 22 834 Faks: 00 973 175 22 835
E-Posta: manama@mfa.gov.ct.tr web: manama.mfa.gov.ct.tr
Bişkek
Atınç KeskinTemsilci
Moskovskaya 209, KV.1, Postal Code: 720001 Bishkek, Kyrgyzstan
Tel: 00 996 312 906817 Faks: 00 996 312 456 504
E-Posta: bishkek@mfa.gov.ct.tr web: biskek.mfa.gov.ct.tr
Stokholm
Mustafa GüvenMisyon Şefi
Bragevagen 6 114 26, Stockholm, Sweden
Tel: 00 46 8 43747461 Faks: 00 46 8 50212981
E-Posta: stockholm@mfa.gov.ct.tr web: stokholm.mfa.gov.ct.tr
Berlin
Oktay ÖztürkTemsilci
Friedrichstr. 154, 10117, Berlin, Germany
Tel: 0049 302 062 6939 Faks: 0049 302 062 6941
E-Posta: berlin@mfa.gov.ct.tr web: berlin.mfa.gov.ct.tr
Budapeşte
Selda ÇimenMisyon Şefi
Eszak-Ciprusi Török Kepviselet 1062 Budapest, Andrassy ut 118.I / 2-3. Hungary
Tel: +36 1 30 10 183 Fax: +36 1 30 10 184
E-mail: budapest@mfa.gov.ct.tr web: budapeste.mfa.gov.ct.tr
Strazburg
Növber VechiTemsilci
23 Blv De L’Orangerie 67000 Strazbourg France
Tel: +33 3 88 36 7393 Fax: +33 967 364180
E-mail: strazbourg@mfa.gov.ct.tr web: strazburg.mfa.gov.ct.tr
Helsinki
Hüsnü DubaMisyon Şefi
 Erottajankatu 11 A 19, 00130 Helsinki- Finlandiya
Tel: + 358 45 643 10 40
E-mail: helsinki@mfa.gov.ct.tr