TÜRKİYE

KKTC Adana Fahri Konsolosu
Ali Şakir Tiltay
Tel: 0 322 457 29 07
Faks: 0 322 457 71 19
e-posta: adana@kktcbe.org.tr
e-posta: ali@tiltay.com

KKTC Bolu Fahri Konsolosu
Meriç Burak Kaya
Tel: 0 374 234 50 26
Faks: 0 374 234 50 37, 0 212 872 57 65
e-posta: bolu@kktcbe.org.tr
e-posta: burak.kaya@kayatourism.com.tr

KKTC Hatay Fahri Konsolosu
Ali Han Sarıcalı
Tel: 0 326 213 52 57
Faks: 0 326 213 52 58
e-posta: hatay@kktcbe.org.tr
e-posta: alihan.saricali@kktcbe.org.tr

KKTC Osmaniye Fahri Konsolosu
Gökhan Gökten
Tel: 0 326 617 5510 (Osmaniye)
Faks: 0 326 617 7799
Tel: 0328 826 83 01 (İskenderun)
e-posta: ggokten@yahoo.com

 

AVRUPA

ALMANYA

KKTC Bavyera Fahri Temsilcisi
Helmut Johannes Mader
e-posta: h.mader@eurovital.de

KKTC Bavyera Eyaleti Fahri Kültürden Sorumlu Ataşesi
Doç. Turgay Hilmi
e-posta: turgay.hilmi@gmail.com

KKTC Berlin Fahri Temsilcisi
Alexander von Stahl

KKTC Düsseldorf Fahri Temsilcisi
Çetin Ay
e-posta: info@hcnorthcyprus.com,  ay@hcnorthcyprus.com

KKTC Köln Fahri Temsilcisi
Hasan O. Karabiber
e-posta: HOK2@gmx.net

KKTC Münih Fahri Temsilcisi
Uli Piller
e-posta: info@nordzypern-online.de
web: www.trnc.de

KKTC Werl Fahri Temsilcisi
Dr. Kandemir Özdemir
e-posta: info@hcwerl-trnc.org

KKTC Stuttgart Fahri Temsilcisi
Kadir Uğur
Tel: +41 0 43 243 46 20
Faks: +41 0 43 243 46 26
e-posta: ugur@bentour.ch

 

FİNLANDİYA

KKTC Finlandiya Fahri Temsilcisi
Jouni Suistola
Faks: +358 813 70 180

MACARİSTAN

KKTC Macaristan Fahri Temsilcisi
John Mc. Gough
e-posta: Slece@matavnet.hu

UZAKDOĞU

KKTC Çin Halk Cumhuriyeti Fahri Temsilcisi (Pekin)
David Yi Zhong Qi
Faks:   +86 898 679 5625

KKTC Malezya Fahri Temsilciliği
Dato’ Seri Prof. Dr. Sabree Salleh
11A, Jalan Tepuan Dua 8/4B, 40000, Shah Alam, Selangor,  Malaysia.
e-posta: sabreestkd@gmail.com

AVUSTRALYA

KKTC Melbourne Fahri Temsilcisi
Hasan Sayar
e-posta: trncmelbourne@hotmail.com

KKTC Sidney Fahri Temsilcisi
İlkay Yusuf
e-posta: ilkaysyusuf@gmail.com

 

İSLAM İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATINA ÜYE ÜLKELER

KKTC Cidde Fahri Temsilcisi
Dr. İhsan Kaya Okur
Faks:   +966 63 79 442

KKTC Gana Fahri Konsolosu
Lord Bennett  Duodu Kumi
e-posta: duodukumi@lords.com

KKTC Güney Afrika Fahri Temsilcisi
Altan Zeki
Faks:   +27 16 362 0292

KKTC Mısır Fahri Temsilcisi
El Sayed Hany
e-posta: elsayedhany@yahoo.com

KKTC Ürdün Krallığı Fahri Temsilcisi
Ali Abu Rubeullah
e-posta: rubeiha@yahoo.com

ABD – KANADA

KKTC Kanada Fahri Temsilcisi
Hasan Mehmet Salih
e-posta: hasanmsalih@hotmail.ca

KKTC Los Angeles Fahri Temsilcisi
Mehmet Mustafaoğlu
e-posta: mustafaoglu@transglobalfn.com

 

 

GÜNEY AMERİKA

KKTC Brezilya Fahri Konsolosu
Marcelo Faria De Lima
Faks:      +55 11 3521 6855

 

KKTC GEZİCİ BÜYÜKELÇİLERİ

Prof. Dr. Ferhat Erişir (2012)
Prof. Dr. Serhat Akpınar (2012)
Dr. Suat Günsel (2010)
Mahmut Celaleddin Bilgiç (2003)